top of page

Tydzień na Fiji – Twój przewodnik po raju.

Wybieracie się na Fiji? Oto moja propozycja spędzenia tygodnia w raju. Ten tydzień na Fiji pozwoli Ci nie tylko odpocząć i zrelaksować się na jednych z najpiękniejszych plaż świata, ale także da szansę doświadczyć bogatej kultury i przyrody tego niezwykłego miejsca. Każdy dzień przyniesie nowe przygody, smaki i wspomnienia, które na zawsze zostaną w Twoim sercu. Nie ma za co ;)Dzień 1: Przybycie do Nadi


Przyjazd i zakwaterowanie: Po przybyciu na międzynarodowe lotnisko w Nadi, udaj się do swojego hotelu lub resortu. Wybierz miejsce z łatwym dostępem do plaży i lokalnych atrakcji.

Relaks na plaży Wailoaloa: Zrelaksuj się po podróży na pięknej, piaszczystej plaży Wailoaloa. Ciesz się pierwszymi chwilami na słonecznym Fiji, odpoczywając na miękkim piasku lub kąpiąc się w turkusowych wodach.

Kolacja: Rozpocznij swoją kulinarną przygodę na Fiji od tradycyjnego lovo, gdzie jedzenie gotuje się w ziemi na gorących kamieniach. To doskonała okazja, aby spróbować miejscowych specjałów takich jak taro, bataty i świeże owoce morza.


Dzień 2: Wyspa Denarau


Golf lub spa: Rozpocznij dzień od gry w golfa na jednym z malowniczych pól golfowych na wyspie Denarau lub zafunduj sobie relaks w spa, korzystając z tradycyjnych fijijskich zabiegów.

Zwiedzanie portu Denarau: Spędź popołudnie na zwiedzaniu sklepów i restauracji w porcie Denarau. To świetne miejsce, aby zakupić lokalne rękodzieło i pamiątki.

Rejs o zachodzie słońca: Zakończ dzień romantycznym rejsie o zachodzie słońca, podziwiając spektakularne widoki i ciesząc się tropikalnym koktajlem.


Dzień 3: Park Narodowy Sigatoka


Safari na rzece Sigatoka: Wyrusz na przygodę safari na rzece Sigatoka, gdzie będziesz mógł podziwiać dziką przyrodę i uczestniczyć w kulturowych pokazach w wioskach na trasie.

Lunch: Zjedz lunch w lokalnej wiosce, próbując kokody, tradycyjnej fijijskiej potrawy z surowej ryby marynowanej w soku z cytryny i mleku kokosowym.

Odwiedź wydmy Sigatoka: Spędź popołudnie, eksplorując wydmy Sigatoka, jedną z naturalnych atrakcji Fiji. To doskonałe miejsce do pikniku i spacerów.


Dzień 4: Wyspa Taveuni – Ogród Wyspy


Przylot na Taveuni: Weź ranny lot z Nadi na wyspę Taveuni, znaną jako Ogród Wyspy ze względu na swoje bogate środowisko naturalne.

Wodospady Tavoro: Odwiedź Park Narodowy Bouma, gdzie znajdują się wodospady Tavoro. Możesz się kąpać w krystalicznych wodach basenów wodospadów.

Kolacja przy świecach: Zjedz kolację przy świecach na plaży, delektując się świeżymi owocami morza i lokalnymi przysmakami.Dzień 5: Wyspa Taveuni – Nurkowanie


Nurkowanie na rafie: Taveuni jest jednym z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. Spędź dzień pod wodą, odkrywając kolorowe rafy koralowe i obfitujące w życie wody.

Relaks na plaży: Po intensywnym dniu nurkowania, odpocznij na jednej z dziewiczych plaż wyspy, ciesząc się spokojem i pięknem natury.


Dzień 6: Wyspa Castaway


Rejs na Wyspę Castaway: Wybierz się na całodniowy rejs na Wyspę Castaway, znana z filmu "Poza światem". To idealne miejsce na snorkeling i relaks na plaży.

Barbecue na plaży: Uczestnicz w barbecue na plaży, gdzie będziesz mógł spróbować lokalnych specjałów grillowanych na świeżym powietrzu.


Dzień 7: Powrót do Nadi i wyjazd


Ostatnie zakupy: Wykorzystaj ostatnie godziny przed odlotem na zakupy w Nadi, gdzie możesz znaleźć ostatnie pamiątki.

Pożegnalny posiłek: Zjedz pożegnalny posiłek w jednej z restauracji przy plaży, ciesz się widokami i smakami, które zapamiętasz na długo po powrocie do domu.

Comments


Aleksa Wit Portret 01.jpg

Witaj

Hej. Dziękuję, że jesteś tu ze mną.
Chciałabym podzielić się z Tobą moją historią i podróżami.
Mam nadzieję, że zainspiruję Cię do spełniania swoich marzeń. Pozdrawiam

Subskrybuj bloga i bądź na bieżąco z moimi postami 

Dziękuję :)

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page